betclic

Hodgson: Wolałbym grać po jedenastu

Ostatnia aktualizacja: 03/06/16 09:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Reprezentacja Anglii pokonała w meczu towarzyskim na Wembley Portugalię 1:0. Goście od 35. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bruno Alvesa. Roy Hodgson, selekcjoner gospodarzy, powiedział, że wolałby, aby obie drużyny grały w pełnych składach.

- Często jest tak, że trudno się gra przeciwko osłabionemu rywalowi. Wolelibyśmy grać po jedenastu, aby była większa płynność w obronie i ataku. Utrzymywaliśmy się przy piłce i staraliśmy się przedostać przez dobrze zorganizowaną linię obrony Portugalii. Nie mam jednak zamiaru powiedzieć, co uważam, że nam się udało w tym meczu, a czego nie zdołaliśmy zrobić – powiedział Hodgson w rozmowie z "BBC".

- Zawodnicy ciężko pracowali, aby przeprowadzać kolejne ataki. To jest nasza trzecia wygrana. Pokonaliśmy Portugalię, która jest wyżej od nas w rankingu FIFA. Nie ma więc powodów, aby być niezadowolonym - podkreślił selekcjoner "Synów Albionu".

- Czy zdecydowałem już o wyjściowym składzie? To jest trudne i będzie zależało od dnia. Cieszę się, że mam 16-17 dobrych zawodników. Fajnie, że mamy taki wybór - zakończył Hodgson.

Anglia na EURO 2016 będzie rywalizowała w Grupie B z Rosją, Walią i Słowacją. Natomiast Portugalia zmierzy się w Grupie F z Islandią, Austrią i Węgrami.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!