Holandia: 11 minut Zawady, remis Twente

Ostatnia aktualizacja: 20/03/16 15:11, Komentarzy: 1

0
1

Twente Enschede zremisowało na własnym stadionie 2:2 z AZ Alkmaar w meczu 28. kolejki ligi holenderskiej. Od 79. minuty spotkania w zespole gospodarzy występował Oskar Zawada.

Wszystkie gole na De Grolsch Veste padły w drugiej połowie meczu. Dwa trafienia dla Twente zaliczył Stefan Thesker, a bramki dla gości strzelili Vincent Janssen i Thom Haye.

Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu. Czerwoną kartkę w 60. minucie gry obejrzał napastnik Twente, Zakaria El Azzouzi, a cztery minuty później z boiska usunięty został obrońca AZ Alkmaar, Stijn Wuytens.

Po remisie, AZ Alkmaar zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Twente ma o 12 punktów mniej i jest na dziesiątej pozycji w lidze.