Holandia: Gol Mateusza Klicha z karnego

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 16:40, Komentarzy: 1

0
1

Heracles Almelo zremisował u siebie z Twente Enschede 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 8. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na Polman Stadion całe zawody w szeregach gości zaliczył Mateusz Klich. Pomocnik reprezentacji Polski pięć minut przed przerwą wykorzystał rzut karny, a po zmianie stron zobaczył żółtą kartkę.

Gospodarze wyrównali zaledwie minuty po trafieniu Klicha, kiedy to celnie przymierzył Szwed Samuel Armenteros.

Po czwartym podziale punktów w tym sezonie "Heraclieden" są na trzynastym miejscu w tabeli. "Tukkers" natomiast zremisowali po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach i zajmują siódmą pozycję w klasyfikacji.

Na czele umocnił się Feyenoord Rotterdam. Zespół z portowego miasta pokonał na wyjeździe Willem II Tilburg 2:0 i było to ósme zwycięstwo w tym sezonie podopiecznych Giovanniego van Bronckhorsta. Czternastokrotni mistrzowie Holandii nie stracili jeszcze nawet punktu w bieżących rozgrywkach.