Holandia: Gol Parzyszka nie pomógł się utrzymać

Ostatnia aktualizacja: 22/05/16 16:37, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Go Ahead Eagles zremisowali w drugim finałowym spotkaniu barażowym o Eredivisie z De Graafschap 1:1 (1:1) i tym samym wywalczyli sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii.

Pierwszego gola w tym spotkaniu dla gospodarzy zdobył Piotr Parzyszek. Młody Polak na listę strzelców wpisał się w 28. minucie rywalizacji. Do wyrównania tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra w pierwszej połowie doprowadził z kolei Leon de Kogel.

Warto zaznaczyć, iż 22-letni polski napastnik, który w sumie dla De Superboeren rozegrał jak do tej pory 66 meczów, na placu gry przebywał przez niemal sześćdziesiąt minut. Następnie został zmieniony przez Nathana Kabasele'a.