Holandia: Utrecht pokonał Willem II Tilburg

Ostatnia aktualizacja: 23/10/16 08:52, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze Willem II Tilburg przegrali przed własną publicznością w meczu 10. kolejki holenderskiej ekstraklasy z FC Utrecht 0:1 (0:0). Dla czerwono-białych jest to trzecie zwycięstwo w bieżącym sezonie ligowym.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Sebastien Haller. 22-letni francuski napastnik na listę strzelców wpisał się w pierwszej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy. To piąte trafienie wychowanka AJ Auxerre w obecnych rozgrywkach.

Warto zaznaczyć, że gospodarze kończyli ten mecz w osłabieniu, po tym jak w 31. minucie czerwoną kartkę obejrzał 24-letni hiszpański napastnik Fran Sol.

FC Utrecht po dziesięciu seriach gier plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Z kolei drużyna Trójkolorowych na tym etapie rozgrywek zajmuje szesnastą lokatę. Liderem w tym momencie jest Feyenoord Rotterdam.