betclic

Holder: Na papierze jesteśmy mocni

Ostatnia aktualizacja: 19/12/16 08:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Chris Holder mimo regulaminowych zawiłości postanowił pozostać kolejny sezon na Wyspach Brytyjskich.

Australijczyk nie będzie się już jednak ścigać dla Poole Pirates, których promotor zdecydował się na zawodników z bardziej wyrównaną średnią, ale przeniósł się do King's Lynn Stars, gdzie również zakotwiczył jego rodak Troy Batchelor.

Kadrę zespołu z hrabstwa Norfolk uzupełniają w tym momencie Brytyjczycy Robert Lambert i Lewis Rose oraz Duńczyk Nicklas Porsing i Niemiec Kai Huckenbeck.

- Jestem tym wszystkim bardzo podekscytowany. Skoro w Poole nie udało się nadal ścigać, to fajnie, że udało się złapać inną okazję do jazdy w Anglii - przyznał Holder dla oficjalnej strony King's Lynn Stars.

- Myślę, że nowe rozdanie może być całkiem niezłe dla mnie. Oczywiście nowe zasadny nie są korzystne dla moich występów w Poole, ale nie mogę się doczekać jazdy dla King’s Lynn i chcę upewnić się, że to będzie dobry rok - kontynuował Australijczyk.

- Czekam z niecierpliwością na nowe wyzwanie. Zawsze pragnąłem ścigać się w ambitnym klubie, więc mam nadzieję, że powalczymy o mistrzowski tytuł. Wierzę, że w najbliższym roku ten klub będzie mieć więcej szczęścia niż ostatnio, kiedy nie omijały go kontuzje. Na papierze jesteśmy mocni i teraz powinniśmy to udowodnić na torze - podsumował Holder.

(za kingslynnstars.co)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!