betclic

Holder robi sobie przerwę

Ostatnia aktualizacja: 19/10/15 12:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Arvedui89, wikicommons

Chris Holder po sobotnim Grand Prix Australii w Melbourne na Etihad Stadium zamierza zrobić sobie dłuższą przerwę od "czarnego sportu".

Indywidualny mistrz świata z 2012 roku po trudnym dla niego sezonie w Europie nie wystąpi w serii turniejów o Indywidualne Mistrzostwo Australii.

- Muszę zrezygnować z tych zawodów, odpocząć i dobrze przygotować się do kolejnego sezonu w Grand Prix, ponieważ pragnę przede wszystkim uzyskać przyzwoity wynik w cyklu. Muszę uciec od tego wszystkiego, zwłaszcza po tym, jak ciężkiej kontuzji doznał mój najlepszy przyjaciel Darcy Ward. Chcę mieć trochę wolnego czasu - podkreślił Holder w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tej przerwy. Były momenty, w których jechałem na zawody, tylko po to, aby w nich wystąpić. Musiałem po prostu przez to przejść, ale nie cieszyłem się jazdą - kontynuował zwierzenia starszy z "Turbo Twins".

- Darcy i ja podróżowaliśmy razem sporo czasu. Spędzaliśmy noce w tych samych pokojach hotelowych i to wszystko nagle się zatrzymało. To dla mnie nadal jest trudne. Dlatego pragnę teraz wycofać się trochę i wrócić później do Wielkiej Brytanii na kolejny sezon. To jest mój cel. Chcę wrócić do miejsca, gdzie byłem kilka lat temu. W tej chwili jednak jestem od tego daleko - podsumował wątek Chris Holder.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!