betclic

Holder: Wygrać 3 razy z rzędu? Niewiarygodne doznanie

Ostatnia aktualizacja: 01/10/15 20:29, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Chris Holder w środowy wieczór odebrał po raz trzeci złoty medal za mistrzowski tytuł z Poole Pirates w brytyjskiej Elite League.

"Piraci" w finałowym dwumeczu okazali się nieznacznie lepsi od Belle Vue Aces. Na torze w Manchesterze padł remis 46:46, natomiast w rewanżu w Poole podopieczni Neila Middleditcha pokonali "Asy" 46:44.

Holder ma już na swoim koncie w sumie pięć tytułów wywalczonych z drużyną z hrabstwa Dorset od 2008 roku. - To jest niesamowite. Wygrać Elite League zawsze jest świetnie, ale zrobić to trzy razy z rzędu to niewiarygodne doznanie - przyznał mistrz świata z 2012 roku dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale walczyliśmy do końca i osiągnęliśmy to, co chcieliśmy. Tylko jeden sezon nie był dla mnie udany w tym miejscu. Miałem szczęście, że tu trafiłem we właściwym momencie i zrobiliśmy taką serię - kontynuował Australijczyk, który zdobył w rewanżu jedynie cztery punkty z bonusem.

- Najlepsze w tej drużynie jest to, że jeśli jednemu nie idzie zbyt dobrze, to inny jest w stanie wypełnić lukę. Na tym właśnie polega praca w zespole. Nie miałem dobrego wieczoru, ale reszta chłopaków wzięła to na swoje barki i wygraliśmy. Nie możemy narzekać. To jedyne miejsce, w którym chce ścigać się w Anglii - podsumował Chris Holder.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!