betclic

Holder: Zawaliłem półfinał

Ostatnia aktualizacja: 19/08/15 15:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikicommons

Chris Holder miał udaną rundę zasadniczą Grand Prix Danii, ale w półfinałowym biegu został wykluczony po upadku spowodowanym własnym błędem.

- Wywalczyłem 10 punktów i z tego wyniku jestem zadowolony, bowiem w Horsens bardzo ważne były starty, wynikające ze sporych różnic między wewnętrzną, a zewnętrzną częścią nawierzchni toru. Czułem się dobrze, ale zawaliłem wyścig półfinałowy - przyznał Holder w rozmowie z oficjalną stroną Speedway Grand Prix.

Mistrz świata z 2012 roku aktualnie zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Australijczyk traci jedynie cztery punkty do trzeciego Amerykanina Grega Hancocka i czwartego Słoweńca Mateja Zagara, ale nad ósmym Maciejem Janowskim także ma tylko trzy "oczka" przewagi.

- Nie patrzę na to, co robią pozostali zawodnicy. Skupiam się na powiększaniu mojego dorobku. Między żużlowcami od trzeciej do dziewiątej pozycji jest niewielka różnica. Przed nami jeszcze kilka turniejów i liczę, że uda mi się awansować do kilku finałów - dodał Chris Holder.

Ósma eliminacja tegorocznego cyklu odbędzie się 29 sierpnia na torze w Gorzowie. Najlepsi żużlowcy świata zawitają na stadion im. Edwarda Jancarza po raz piąty z rzędu i prawdopodobnie będzie pożegnanie na jakiś czas z tym obiektem.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!