Honda odpalił - kapitalny gol i wygrana Milanu [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 14/02/16 15:14, Komentarzy: 11

17
11

AC Milan pokonał na własnym stadionie Genoę 2:1 w meczu 25. kolejki ligi włoskiej. Drużyna "Rossonerich" jest niepokonana od dziewięciu spotkań.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w piątej minucie gry. Carlos Bacca opanował piłkę w polu karnym rywali i strzałem z woleja pokonał Mattię Perina. Drugą bramkę mediolańczycy zdobyli w 63. minucie spotkania. Golkipera rywali po mocnym uderzeniu z dystansu zaskoczył Keisuke Honda.

Goście zdołali strzelić jedynie gola honorowego. W doliczonym czasie gry, trafienie zaliczył Alessio Cerci.

W 77. minucie meczu na boisku pojawił się Jeremy Menez. Dla Francuza, który ostatnio zmagał się z kontuzjami, był to pierwszy występ w Serie A od kwietnia ubiegłego roku.

Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Sinisę Mihajlovicia znajduje się na szóstym miejscu w tabeli. Genoa po porażce ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i jest na szesnastej pozycji w Serie A.