Hull City zagra o awans do Premier League

Ostatnia aktualizacja: 18/05/16 09:08, Komentarzy: 1

0
1

Hull City przegrało na własnym stadionie 0:2 z Derby County w rewanżowym meczu półfinału baraży, których stawką jest awans do Premier League. Mimo porażki, "Tygrysy" zakwalifikowały się do kolejnej rundy, bo w pierwszym spotkaniu wygrały 3:0.

Pierwszy gol na Kingston Communications Stadium padł w siódmej minucie gry. Na listę strzelców wpisał się Johnny Russell. W 36. minucie spotkania wynik na 0:2 ustalił Andrew Robertson, który skierował piłkę do własnej bramki. Cały mecz na ławce rezerwowych Hull spędził były bramkarz Legii Warszawa, Dusan Kuciak.

W finale baraży drużyna prowadzona przez Steve'a Bruce'a zmierzy się z Sheffield Wednesday FC, które wygrało z Brighton & Hove Albion FC. Mecz odbędzie się 28 maja na Wembley.