betclic

Hummels: To gów...ne oświadczenie sprawiło mylące wrażenie

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 15:28, Komentarzy: 3

0
3
Fot. Ververidis Vasilis/Shutterstock

Kilkanaście dni temu Borussia Dortmund wydała komunikat, w którym poinformowała, że Mats Hummels pragnie odejść do Bayernu Monachium. Teraz obrońca przyznał, że to było niepotrzebne oświadczenie, które wielu ludzi tylko wprowadziło w błąd.

Na oficjalnej stronie BVB mogliśmy przeczytać, że 27-letni defensor poprosił o transfer. Taka informacja wywołała spore poruszenie wśród fanów klubu z Dortmundu. Podczas ostatniego ligowego spotkania Niemiec został nawet wyzwany od "zdrajców" oraz "Judaszów". Później Mats Hummels bardzo nerwowo zareagował na słowa byłego prezydenta Bayernu, Uliego Hoenessa - który powiedział, że to obrońca chciał transferu do Bawarczyków - podkreślając, że wcale nie prosił o przeprowadzkę do Monachium. Teraz piłkarz Borussii Dortmund przyznał, że komunikat klubu sprzed kilkunastu dni był zupełnie niepotrzebny i wprowadził dodatkowe zamieszanie.  

- To gówniane oświadczenie sprawiło mylne wrażenie - stwierdził Mats Hummels cytowany przez serwis goal.com. 

- Nie mam pojęcia, dlaczego musieli to zrobić - zaznaczył reprezentant Niemiec i dodał - Wszystko jest możliwe i nic nie jest jeszcze przesądzone. 
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior
adam34689
Zarejestrowany od: 1023 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +738
Kibicuje:
FC Barcelona
05.05.2016 / 18:00:29
O co mu chodzi? Jeśli nie przejdzie do Bayernu, to niech to powie.
Jeśli zamierza przejść, to niech wyjdzie i to powie, a nie krytykuje każdego dookoła i ma do nich pretensje.
Klasa światowa
dawidinho
Zarejestrowany od: 1238 dni
Ilość komentarzy: 8544
Oceny: +53198
Kibicuje:
Borussia Dortmund
05.05.2016 / 17:05:32
Teraz się tłumaczy, bo mu głupio bo pewnie Borussia dała mu nowy kontrakt i dużą podwyżke w granicach 8 mln niewiele mniejszą pensje zarobiłby w Bayernie...
Junior
emerHK
Zarejestrowany od: 1268 dni
Ilość komentarzy: 157
Oceny: +591
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Wisła Płock Polska
05.05.2016 / 16:34:35
Jak to dlaczego? Od tego mają stronę internetową, żeby z na niej publikować wiadomości z Klubu. Ja na przukład, bardziej ciekaw jestem czy Hummels potwierdza prośbę o transfer, czy nie. Bo jedynym dla niego powodem do narzekań mogło by być opublikowanie informacji nieprawdziwej. Ale biorąc pod uwagę, że tej części nie prostuje, po prostu nie ma odwagi wziąć na klatę konsekwencji takiej prośby. Szkoda-nieszkoda. Jak nie chce grać w BVB, to i lepiej go opchnąć. Byle nie do FCB, bo to już by był kolejny krok do osłabienia Bundesligi.

Tabela