betclic

"Nie będę rozczarowany, jeśli nie wygram Ligi Mistrzów"

Ostatnia aktualizacja: 24/11/15 13:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Paris Saint-Germain zmierzy się w środę z Malmoe FF w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zlatan Ibrahomivić nie traci optymizmu przed nadchodzącym spotkaniem i twierdzi, że jego ekipę stać na odniesienie zwycięstwa w całych rozgrywkach.

- Radzimy sobie o wiele lepiej niż w poprzednim roku. Myślę, że teraz mamy naprawdę duże szanse, aby odnieść końcowy triumf - powiedział Szwed cytowany przez "UEFA.com".

- Oczywiście nie oznacza to, że na pewno wygramy. Mamy jednak wspaniały zespół, który zrobił ogromne postępy i ma potencjał, aby pokonać wszelkie trudności. Nie zawsze zwyciężają najlepsze drużyny, dlatego zobaczymy, jak wszystko się ułoży - dodał.

- Wszyscy wiedzą, że nigdy wcześniej nie wygrałem Ligi Mistrzów. To oczywiste, że tego pragnę i zrobię wszystko, aby zdobyć puchar. Nie będę jednak rozczarowany, jeśli to się nie uda. Będzie, co ma być - podsumował.

Podopieczni Laurenta Blanca zajmują obecnie drugie miejsce w grupie A, mając w swoim dorobku siedem punktów. Do liderującego Realu Madryt mają trzy "oczka" straty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!