betclic

Ibra o grze PSG: Zbieramy owoce ciężkiej pracy

Ostatnia aktualizacja: 29/11/15 13:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Paris Saint Germian pokonało w sobotę na własnym stadionie Troyes 4:1. Dla stołecznej drużyny było to dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Zlatan Ibrahimović powiedział po spotkaniu, że jego drużyna mogła zaprezentować się jeszcze lepiej.

– Gdy drużyna gra dobrze, poszczególni piłkarze również prezentują się z dobrej strony. To jest ze sobą powiązane. Zbieramy owoce ciężkiej pracy na treningach. Mogliśmy zagrać jeszcze lepiej, ale i tak udało nam się wygrać 4:1. Przed meczem uczciliśmy pamięć ofiar zamachów. Trudno jest po takich wydarzeniach grać w piłkę, ale jesteśmy profesjonalistami i potrafiliśmy sobie z tym poradzić – powiedział Ibrahimović.

Gole dla PSG strzelili Edinson Cavani, Ibrahimović, Lavyin Kurzawa i Jean-Kevin Augustin. Honorową bramkę dla gości zdobył Thomas Ayasse.

Trener paryskiego klubu, Laurent Blanc dodał:
– Do zakończenia rundy pozostały jeszcze cztery kolejki, a my mamy już zapewniony tytuł mistrza jesieni. W spotkaniu z Troyes w naszej drużynie wystąpiło kilku młodych zawodników, bo ostatnio musimy grać co trzy dni. W naszym składzie jest wiele jakości – powiedział Blanc.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela