betclic

Ibrahimovic chce grać z Di Marią w PSG

Ostatnia aktualizacja: 26/07/15 20:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82, Shutterstock

Zlatan Ibrahimovic popiera dążenia PSG do pozyskania Angela Di Marii - informuje "Sky Sports".

Reprezentant Szwecji gra w paryskim zespole od trzech lat. Jak wyjawił, chętnie podejmie współpracę z pomocnikiem Manchesteru United.

- Nie wiem czy transfer jest już sfinalizowany, ale jeśli mam szansę grać z Di Marią, to jest to świetna okazja. Zdobył wszystko i jest fantastycznym piłkarzem - powiedział "Ibra".

- Dostarcza zespołowi jakości i na pewno uczyni nas lepszymi, niż jesteśmy obecnie. Jest tutaj mile widziany, powitamy go z otwartymi ramionami - podkreślił zawodnik.

Zlatan pochwalił również właścicieli klubu za ich determinację w pozyskiwaniu piłkarzy najwyższej klasy. Zwrócił też uwagę na fakt, że Real Madryt wciąż kupuje nowych zawodników, pomimo posiadania w swoich szeregach wielu światowych gwiazd.

- To pokazuje jak bardzo chcą dostać to, czego pragną. Co roku inwestują w najlepszych graczy, takich, którzy będą pasować do drużyny - zaznaczył.

- Real to fantastyczny zespół. Oczywiście, po pozyskaniu Bale'a stali się jeszcze lepsi, tak jak my poprawimy naszą jakość, kiedy dołączy do nas Di Maria. Nie istnieją żadne ograniczenia. Oczekiwania stają się coraz większe i tak będzie nadal - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela