Zlatan jeńców nie bierze: Dwa gole Szweda dały zwycięstwo MU [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19/08/16 23:15, Komentarzy: 10

30
10

W piątkowym meczu 2. kolejki angielskiej Premier League Manchester United pokonał 2:0 Southampton FC. Dublet ustrzelił szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimović, dla którego był to pierwszy mecz na Old Trafford.

W 36. minucie spotkania Wayne Rooney dośrodkował piłkę, Ibra wyskoczył nad Jose Fonte i uderzeniem głową z jedenastu metrów umieścił futbolówkę w siatce.

Siedem minut po rozpoczęciu drugiej części gry Jordy Clasie sfaulował we własnym polu karnym Luke'a Shawa a arbiter podyktował rzut karny. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł były snajper PSG, który nie zwykł marnować takich okazji.

Po dwóch kolejkach podopieczni Jose Mourinho mają na swoim koncie już 6 punktów.