betclic

Iker Casillas: MLS? Czemu nie!

Ostatnia aktualizacja: 01/12/15 10:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Bramkarz FC Porto, Iker Casillas przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest szczęśliwy w portugalskim klubie i ma nadzieję, że spełni pokładane w nim nadzieje. Ale może też podjąć nowe wyzwanie.

34-letni Hiszpan dołączył do ekipy z Estadio do Dragao w lipcu. Do tej pory rozegrał w jej barwach piętnaście spotkań we wszystkich możliwych rozgrywkach.

- Podpisałem kontrakt na trzy lata i zamierzam go wypełnić. Porto to dla mnie nowe wyzwanie i mam nadzieję, że spełnię oczekiwania tego wielkiego klubu - powiedział Casillas cytowany przez dziennik "AS".

- Miałem szczęście, że dołączyłem do zespołu pełnego tak wspaniałych osobowości. Uwielbiam moje nowe miasto i każdego dnia czuję się w nim coraz lepiej - zaznaczył.

Z kolei w wywiadzie na swojej stronie Facebookowej nie wykluczył, że po wygaśnięciu kontraktu spróbuje sił w MLS: - Fajnie się ją ogląda. Czy chciałbym tam zagrać? Czemu nie!

Golkiper jest wychowankiem Realu Madryt, w którym występował przez szesnaście lat. Łącznie rozegrał dla niego 724 mecze.
Źródło: asinfo./własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela