betclic

Immobile: W Lazio możemy osiągnąć wielkie rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 01/08/16 21:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Ciro Immobile przeszedł niedawno z Sevilli do Lazio. Włoski napastnik uważa, że z klubem ze stolicy Włoch może osiągnąć wielkie rzeczy.

- Lazio to ważny klub, z ponad stuletnią historią. Jest tutaj świetna organizacja. Dam z siebie wszystko, możecie być tego pewni. Mam nadzieję, że zrealizujemy nasze cele
- powiedział Immobile na konferencji prasowej, cytowany przez "Football Italia".

Reprezentant Włoch w minionym sezonie strzelił pięć goli w 14 występach w Torino, do którego był wypożyczony na pół roku. Natomiast w La Liga w rozgrywkach 2015/16 rozegrał osiem spotkań i zdobył dla Sevilli dwie bramki.

- Pierwszy kontakt z klubem miałem podczas Euro. Żartowałem z prezesem Claudio Lotito, który tam był. Jestem tutaj ze względu na historię Lazio oraz wspaniałych zawodników, którzy grali w jego barwach - stwierdził 26-latek.

- W poprzednim sezonie nie miałem zbyt wielu okazji, aby pokazać swoje umiejętności, ponieważ grałem w zaledwie kilku meczach. Zdecydowałem się przejść do Torino, ponieważ chciałem mieć szanse, aby zagrać na Euro. Mam nadzieję, że ten sezon będzie powrotem moim oraz Lazio. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy - podkreślił Immobile.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela