betclic

Iniesta: Mecz ze Słowacją ma wielkie znaczenie

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 08:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Илья Хохлов, wikicommons

Andres Iniesta wziął udział w konferencji prasowej, na której zapewnił, że reprezentacja Hiszpanii będzie dobrze przygotowana do meczu ze Słowacją. W poprzednim spotkaniu obu drużyn piłkarze Jana Kozaka wygrali 2:1.

- Wiemy co stało się w meczu wyjazdowym, a byliśmy wtedy naprawdę dobrze przygotowani. Czekające nas spotkanie będzie miało zasadnicze znaczenie dla kwalifikacji. Musimy szybko rozgrywać piłkę i dostarczać ją napastnikom. Wyjdziemy na boisko całkowicie skupieni - powiedział Iniesta cytowany przez dziennik "AS".

- Jeśli uda nam się wygrać, znajdziemy się w dobrym położeniu. Nie wybiegamy zbyt daleko w przyszłość i skupiamy się wyłącznie na meczu ze Słowacją. Nie mam wątpliwości, że lepiej się pracuje, gdy wyniki są pozytywne, ale teraz koncentrujemy się na rywalu, który na pewno zrobi wszystko, aby zagrozić naszej bramce. Musimy wykorzystać szanse, jakie sobie stworzymy - dodał.

Iniesta zapewnił, że żałuje, iż w kadrze nie znalazł się jego były klubowy kolega - Victor Valdes, jednak zaznaczył, że to trener podejmuje decyzje i powołuje zawodników.

-
Bardzo bym chciał, aby Victor był z nami. Od pewnego czasu przechodzi przez bardzo trudny okres i tak naprawdę tylko on zna całą tę sytuację. Powołanie na pewno byłoby dla niego pozytywnym bodźcem, ale to szkoleniowiec podejmuje wszystkie decyzje - zakończył.

Mecz Hiszpanii ze Słowacją odbędzie się w sobotę o 20:45. Pozostałe spotkania grupy C zaplanowano na godzinę 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!