betclic

Iniesta: Nasi napastnicy mają duży potencjał. Ślepo w nich wierzymy

Ostatnia aktualizacja: 13/06/16 10:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CP DC Press / Shutterstock.com

Reprezentacja Hiszpanii zaczyna dzisiaj grę o trzeci kolejny złoty medal mistrzostw Europy. Na początek piłkarze Vicente del Bosque zagrają z reprezentacją Czech.

Andres Iniesta uważa, że wynik pierwszego meczu nie przesądzi o losach jego drużyny na EURO 2016.

- Znaczenie meczu otwarcia poznamy, gdy mistrzostwa się skończą. Jeśli przegramy, to znajdziemy się pod ścianą. Z drugiej strony, zwycięstwo może być bezwartościowe, gdy nie wygramy kolejnych meczów. Nie mam jednak wątpliwości, że jeśli zagramy na naszym najwyższym poziomie, to Czesi będą mieli trudne zadanie - twierdzi Iniesta.

- Rozczarowanie z mundialu z Brazylii powoduje, że jesteśmy bardziej skoncentrowani niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy dobry skład i stać nas na wiele - dodał doświadczony pomocnik.

Po nieudanych mistrzostwach świata w 2014 roku w reprezentacji Hiszpanii doszło do wielu zmian. W składzie są nowi napastnicy - to Nolito, Alvaro Morata i Aritz Aduriz.

- W składzie reprezentacji zawsze zachodzi pewna rotacja, ale nowi piłkarze dobrze dopasowali się do grupy. Na pewno mają potencjał, by odegrać znaczące role w tym turnieju. Nawet jeśli ich umiejętności różnią się od poprzedników, to będziemy ślepo wierzyć w Nolito, Moratę i Adruiza. Mamy nadzieję, że strzelą dla nas dużo goli - komentuje Iniesta.

Hiszpanie na EURO 2016 zmierzą się też z Chorwacją i Turcją. Wyniki meczów oraz wiele innych zdarzeń związanych z mistrzostwami można typować na stronie Bet.pl.
Źródło: marca.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!