betclic

Intensywny początek zgrupowania kadry Nawałki

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 08:46, Komentarzy: 3

0
3
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pierwszy dzień bardzo intensywnego zgrupowania reprezentacji Polski był bardzo intensywny. Od samego rana w poznańskim hotelu Sheraton meldowali się kolejni kadrowicze – lista została zamknięta dopiero w trakcie kolacji, gdy wieczornym lotem z Hiszpanii do bazy „biało-czerwonych” dotarł, jako ostatni, Grzegorz Krychowiak - czytamy na portalu laczynaspilka.pl.

Poniedziałek stanął przede wszystkim pod znakiem wypełniania obowiązków marketingowych i promocyjnych. Przez dosłownie cały dzień członkowie narodowego zespołu, jeden po drugim, zjawiali w specjalnie przygotowanym w hotelowym centrum konferencyjnym studiu foto, by wziąć udział w sesji zdjęciowej w nowym komplecie strojów. Do obfotografowania było aż 22 piłkarzy. Trzej pozostali z powołanej 25-tki – Piotr Zieliński, Karol Linetty i Igor Lewczuk – do zdjęć pozowali już wczoraj wieczorem. Dziś ekipa fotograficzna rozpoczęła pracę wcześnie rano, od Michała Pazdana, a skończyła na Arkadiuszu Miliku około godziny… 22:30.

Spore zainteresowanie oczekujących w hotelowym lobby dziennikarzy i kibiców wzbudził przyjazd czterech nowych-starych kadrowiczów: Łukasza Teodorczyka, Igora Lewczuka, Filipa Starzyńskiego i Pawła Wszołka. Ten ostatni na ponowne powołanie do reprezentacji czekał niemal dwa lata. – Trochę się dłużyło – przyznał. – I naprawdę bardzo się cieszę, że dostałem szansę od trenera. Wiem, że decyzję tę poprzedziła kilkumiesięczna obserwacja moich występów we Włoszech. Przez ten okres pracowałem nad słabszymi stronami i na pewno rozwinąłem się jako zawodnik. Przyjechałem, by pokazać, że na to powołanie zasłużyłem.

Na wtorkowy poranek, niedługo po śniadaniu, selekcjoner Nawałka zaplanował pierwszą wspólną odprawę taktyczną, w trakcie której przeanalizowany zostanie m.in. ostatni mecz reprezentacji – listopadowa wygrana z Czechami we Wrocławiu.

Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
Ramzesior
Zarejestrowany od: 1215 dni
Ilość komentarzy: 147
Oceny: +1176
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
22.03.2016 / 15:29:22
"Pierwszy dzień bardzo intensywnego zgrupowania reprezentacji Polski był bardzo intensywny." - Pierwsze zdanie z artykułu. Doradzam zatrudnianie redaktorów chociaż po gimnazjum.
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1668 dni
Ilość komentarzy: 3438
Oceny: +19573
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
22.03.2016 / 18:46:54
Odechciewa się czytać dalej po takim wstępie.
Junior
zeo1818
Zarejestrowany od: 455 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +447
Kibicuje:
Bayern Monachium Real Madryt
22.03.2016 / 12:17:59
Nawałka musi jak najlepiej wykorzystać te zgrupowania żeby nie było hujni na Euro więc intensywność to podstawa :) cieszy że tacy zawodnicy jak milik czy robert mają coraz lepszą formę :) pozdrawiam