Inter remisuje w Mediolanie, Napoli wygrywa

Inter Mediolan zremisował przed własną publicznością z Carpi FC 1:1 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 21. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio Giuseppe Meazza na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 39. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Rodrigo Palacio, który dopadł do odbitej piłki i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości.

W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Kevin Lasagna. Asystę przy tej bramce zanotował Raffaele Bianco.

Warto odnotować, że goście kończyli mecz w osłabieniu. W 83. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został bowiem Lorenzo Pasciuti.

Inter znajduje się aktualnie na czwartej pozycji w tabeli Serie A. Piłkarze z Mediolanu mają na swoim koncie 41 punktów, z kolei Carpi zdobyło do tej pory 18 "oczek" i zajmuje 18. miejsce.