Ostatnia aktualizacja: 16/06/16 17:17, Komentarzy: 18

3
18

Irlandia Północna prowadzi z Ukrainą 1:0.

W pierwszych minutach meczu nie widzieliśmy zbyt wielu sytuacji podbramkowych po jednej i drugiej stronie boiska. Pierwszą dobrą okazję do strzelenia gola mogliśmy zobaczyć dopiero w 34 minucie boiska. Po centrze z rzutu rożnego z siódmego metra uderzał zawodnik Irlandii Północnej, ale minimalnie chybił. Za moment kontrę wyprowadzili zawodnicy Michaela O'Neilla, lecz zakończyła się ona niecelnym uderzeniem Warda.

Końcowe minuty należały do Irlandczyków, którzy mieli lekką przewagę, lecz nie potrafili realnie zagrozić bramce Andrija Piatowa. Dosyć niebezpiecznie zrobiło się jedynie w 41 minucie, kiedy po ciekawie rozegranym stałym fragmencie gry przez reprezentantów Irlandii Północnej, interweniować musiał ukraiński golkiper.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej odsłonie wreszcie coś się zaczęło dziać na boisku. W 49 minucie bramkę dla Irlandii Północnej zdobył uderzeniem głową Gareth McAuley

Kilka minut później sędzia postanowił przerwać mecz z powodu ulewnych opadów deszczu. Za moment jednak zawodnicy mogli już wrócić na boisko i spotkanie zostało wznowione.

A w takich składach dzisiejsze spotkanie zaczęły obie drużyny:

Ukraina: Pyatov, Fedetskiy, Khacheridi, Rakitskiy, Shevchuk, Sydorchuk, Stepanenko, Yarmolenko, Kovalenko, Konoplyanka, Seleznyov

Irlandia Północna: McGovern; Hughes, Cathcart, McAuley, J.Evans; C.Evans, Davis, Norwood; Ward, Washington, Dallas

Wynik meczu i inne zdarzenia związane z EURO 2016 można typować na stronie Bet.pl.
Źródło: własne/Twitter