Isco w 96 minucie! Hiszpania rzutem na taśmę ratuje remis z Anglią [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 15/11/16 23:14, Komentarzy: 2

0
2

Reprezentacja Anglii zremisowała z Hiszpanią 2:2 we wtorkowym meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Wembley w Londynie.

Gospodarze otworzyli wynik na początku spotkania. Pepe Reina sfaulował Jamie'go Vardy'ego i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem był Adam Lallana. Tuż po przerwie Jordan Henderson dośrodkował na dalszy słupek, gdzie Vardy strzałem głową podwyższył prowadzenie.

Wydawało się, że „Synowie Albionu” odniosą zwycięstwo. W końcówce jednak goście mocno przycisnęli. W 89. minucie kontaktowego gola, mocnym strzałem pod poprzeczkę, strzelił Iago Aspas. W ostatniej akcji meczu bramkę na wagę remisu zdobył Isco.

W eliminacjach do mistrzostw świata 2018 Anglia jest liderem grupy F. 26 marca zagra u siebie z Litwą.

Hiszpanie natomiast prowadzą w grupie G. 24 marca zmierzą się u siebie z Izraelem.