betclic

Isla: Nie zasłużyłem na grę w Juventusie

Ostatnia aktualizacja: 25/05/16 15:20, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Photo Works / Shutterstock.com

Chilijski pomocnik Mauricio Isla, który występuje w Olympique Marsylia na wypożyczeniu z Juventusu Turyn powiedział, że nie zasługuje na to by grać w "Starej Damie". 27-latek stwierdził, że ma zbyt małe umiejętności – poinformowała "La Gazzetta dello Sport".

– Juventus kupił mnie, gdy miałem kontuzję kolana. Byłem szczęśliwy, że mogę grać z Gianluigim Buffonem, Andreą Pirlo, Arturo Vidalem i Carlosem Tevezem. Nie osiągnąłem jednak odpowiedniego poziomu i musiałem odejść. Nie byłem w stanie występować w Juve. To jedna z najlepszych drużyn na świecie. Gdy jest się zbyt słabym, trzeba szukać nowego klubu. Obecnie występuję w Marsylii i jest mi tu dobrze. Nie gram w Juventusie, bo na to nie zasłużyłem – powiedział Isla.

W zakończonych rozgrywkach Ligue 1, Isla rozegrał 23 mecze. Zdobył w nich dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Juventus Turyn w sezonie 2015/16 zdobył mistrzostwo Włoch. Piłkarze Massimiliano Allegriego triumfowali również w krajowym pucharze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
tomek1711
Zarejestrowany od: 474 dni
Ilość komentarzy: 339
Oceny: +2776
Kibicuje:
Francja Juventus Turyn Włochy
25.05.2016 / 23:07:14
Wielkie słowa, rzadko który piłkarz ma na tyle jaj żeby powiedzieć takie słowa. Pełen szacunek, w Juve solidny, ale to nie ten poziom, ale z jaką elegancją umiał o tym powiedzieć, naprawdę wielu piłkarzy, ba nawet sportowców mogłoby wziąc sobie takie słowa do serca i spokornieć trochę :)

Tabela