betclic

Ivan Rakitić: Chcemy przywieźć puchar do domu

Ostatnia aktualizacja: 20/05/16 22:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Ververidis Vasilis/Shutterstock

W niedzielę 22 maja FC Barcelona zagra w finale Pucharu Hiszpanii z Sevillą. Ivan Rakitić, pomocnik "Blaugrany", podkreślił, że jego drużyna musi skoncentrować się na sobie, a nie na rywalu. 

Sevilla w środku tygodnia pokonała w finale Ligi Europy Liverpool FC 3:1. - Już wystarczająco wygrali. Będą mieli więcej szans na tytuły w kolejnym sezonie - żartował Ivan Rakitić, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Camp Nou. - Teraz nasza kolej, aby zwyciężyć - dodał reprezentant Chorwacji. 

- Wygranie Ligi Europy może pozytywnie zadziałać na Sevillę. Jednak najważniejsze, abyśmy skoncentrowali się na sobie. Po prostu musimy patrzeć na naszą grę, przywieźć puchar do domu i świętować z kibicami w Barcelonie. Zakończenie sezonu z dubletem byłoby wspaniałe - podkreślił Rakitić.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Filipos44
Zarejestrowany od: 397 dni
Ilość komentarzy: 175
Oceny: +521
Kibicuje:
AS Roma Torino Polska Sevilla
21.05.2016 / 01:35:34
Krycha i spółka będą mieli ciężką przeprawę... ale było by świetnie gdyby sprawili niespodziankę pokonując lidera tabeli w finale. Liczę że im się to uda... może Krycha strzeli po stałym fragmencie (w sumie w półfinale LE już był tego bliski ;p).