betclic

Ivanović: Po mistrzostwie nie zareagowaliśmy pozytywnie

Ostatnia aktualizacja: 07/11/15 09:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Jedynym sposobem, żeby wyjść z tej sytuacji jest wygrywanie, wygrywanie i jeszcze raz wygrywanie - mówi Branislav Ivanović po słabym początku sezonu w wykonaniu Chelsea.

Po jedenastu kolejkach mistrzowie Anglii zajmują dopiero piętnaste miejsce w tabeli Premier League. Nic dziwnego, że w klubie zrobiło się nerwowo, a posada Jose Mourinho stała się zagrożona.

- Każdy oczekuje, że będziemy na szczycie, ale nie zaczęliśmy dobrze tego sezonu. Na mistrza w zawsze nakładana jest dodatkowa presja. Nie zareagowaliśmy pozytywnie po zdobyciu tytułu - mówi Ivanović.

- W Premier League każdy może wygrać z każdym. Jedynym sposobem, żeby wyjść z tej sytuacji jest wygrywanie, wygrywanie i jeszcze raz wygrywanie. Sezon jest długi. To jeszcze nie jest odpowiedni moment, żeby myśleć o ostatecznych rozstrzygnięciach - dodał serbski obrońca.

Ivanović nie grał w ostatnich meczach Chelsea. Powodem była kontuzja, której nabawił się w październikowym meczu reprezentacji Serbii.

- Miałem trudny początek sezonu. Ciężko pracuję, żeby wrócić do pełnej sprawności. Mam nadzieję, że będę grał na odpowiednim poziomie - zakończył doświadczony obrońca.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela