betclic

Ivanović: Ten sezon jest dla mnie rozczarowujący

Ostatnia aktualizacja: 01/09/15 13:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Jimmie48 Photography / Shutterstock.com

W poniedziałek Serbka Ana Ivanović przegrała 3:6, 6:3, 3:6 z zeszłoroczną finalistką Australian Open Słowaczką Dominiką Cibulkovą. Na pewno nie tak wyobrażała sobie występ w tegorocznym US Open rozstawiona z numerem siódmym tenisistka.

- Od początku wiedziałam, że to będzie bardzo trudny mecz, szczególnie jak na pierwszą rundę. Czułam, że Dominika rozpoczęła trochę nerwowo, ale po jakimś czasie zaczęła regularnie zagrywać bardzo głęboko, zwłaszcza z bekhendu. Udało mi się powrócić w drugiej partii, w trzecim secie również - analizowała Ivanović.

- Zarówno ta porażka, jak i cały ten sezon jest dla mnie rozczarowujący, dlatego, że w ostatnich miesiącach bardzo ciężko pracowałam. Myślałam, że jestem świetnie przygotowana, wszelkie treningi przebiegały bardzo łatwo i przyjemnie. Szkoda, że musiałyśmy trafić na siebie tak szybko w tym turnieju - mówiła Serbka z żalem w głosie. - Wiedziałam, że gram lepiej niż ostatnio, ale nie przełożyło się to na korzystny wynik. Ale wiem, że muszę trenować dalej i dawać z siebie wszystko.

W turnieju nie zobaczymy też innej Serbki, Jeleny Janković, która przegrała sensacyjnie z Oceane Dodin z Francji 6:2, 5:7, 3:6.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Bartek97sz
Zarejestrowany od: 1034 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +1074
Kibicuje:
Liverpool FC Polska
01.09.2015 / 13:47:00
Myślałem, że chodzi o Branislava z Chelsea :D