betclic

Iversen: Australia była lepszym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 30/07/16 20:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Niels Kristian Iversen mimo porażki reprezentacji Danii w barażu z Australią był zadowolony ze swojej postawy i kolegów z drużyny, którzy walczyli o awans do finału DPŚ 2016 do ostatniego wyścigu.

Skandynawom zabrakło ostatecznie trzech punktów do awansu do finału, w którym oprócz podopiecznych Marka Lemona rywalizować będą Polacy, Brytyjczycy i broniący trofeum Szwedzi.

- Wiedzieliśmy, że od samego początku będzie nadzwyczaj ciężko o punkty. Potrafiliśmy się jednak przebudzić i zaczęliśmy wygrywać, a na końcu byliśmy naprawdę blisko Australii - podkreślił Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway World Cup.

- Oczywiście czujemy się rozczarowani, że nie wyprzedziliśmy Australii w tych ostatnich wyścigach. Byli jednak lepszym zespołem od nas. My wykorzystaliśmy jokera, oni nawet nie musieli tego robić - docenił "Kangurów" zawodnik Stali Gorzów, który wywalczył w piątek szesnaście punktów.

- Myślę, że trzeba być sprawiedliwym i powiedzieć, że byli od nas lepszą drużyną. To jednak nie umniejsza naszego rozczarowania - dodał Iversen.

(za monsterenergyswc.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!