betclic

Iversen: Mogę znów być na podium Grand Prix

Ostatnia aktualizacja: 11/03/16 14:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Niels-Kristian Iversen jest przekonany, że w nowym sezonie będzie w stanie powtórzyć sukces z 2013 roku i stanie znów na podium klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix.

- Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, z całą pewnością mogę znowu być w pierwszej trójce. To nowy rok i każdy ponownie zaczyna od zera
- podkreślił Iversen dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Czeka mnie długa droga, ale najważniejsze jest to, aby dawać z siebie wszystko na torze i czuć się dobrze. Jeśli czuję, że robię to, co jestem w stanie zrobić, jestem pewien, że wyniki się pojawią - kontynuował Duńczyk.

- Chodzi przede wszystkim o bycie regularnym, aby zdobyć punkty za każdym razem. Każdy będzie miał jakieś słabsze zawody i trzeba je tylko wyeliminować - stwierdził Skandynaw, który miniony sezon zakończył tuż za podium.

- To będzie trudny rok dla każdego w Grand Prix. Pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy są naprawdę szybcy i chcą pokazać, co potrafią. Sprawa jest otwarta. Wiem, że będzie ciężko, ale mam zaufanie do własnych możliwości i wierzę, że mogę być na podium
- podsumował Niels Kristian Iversen.

Nowy sezon Grand Prix rozpocznie się 30 kwietnia na torze w słoweńskim Krsko. dwa tygodnie później najlepsi żużlowcy świata spotkają się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!