betclic

Iversen: Wracam do walki o medale!

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 18:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Najbliższa zima będzie różnić się znacząco od minionej - zapowiada Niels Kristian Iversen na łamach oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

Duńczyk w 2015 roku zajął czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu. Do trzeciego swojego rodaka Nickiego Pedersena stracił jedenaście punktów.

- Przed rokiem bardzo mocno walczyłem o powrót do zdrowia i u progu sezonu nie byłem pewien, czy jestem w stanie rywalizować na odpowiednim poziomie. Nie było czasu na wakacje czy podładowanie baterii, ponieważ walczyłem o powrót do formy - podkreślił zwycięzca tegorocznego Grand Prix Wielkiej Brytanii.

- Teraz wszystko się zmieni, bowiem wreszcie będę mógł skupić się na swojej jeździe i motocyklach. Mogę normalnie trenować i odżywiać się. To wpłynie na mnie pozytywnie. Mogę włożyć całą swoją energię w to, co naprawdę się liczy, czyli jazdę na motorze - kontynuował Skandynaw związany nadal z gorzowską Stalą.

- Jestem w stanie powalczyć znów o medale, jeśli będę ścigać się na swoim optymalnym poziomie. To detale decydują o triumfie lub porażce. Nie myślę więc o tym, gdzie chcę być na koniec sezonu. Chcę po prostu pojechać jak najlepiej - podsumował Iversen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!