betclic

Iversen zamienił "Indian" na "Piratów"

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 09:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

Niels Kristian Iversen po siedmiu latach zmienił klub w Szwecji. Jeden z liderów Stali Gorzów i uczestnik cyklu Grand Prix postanowił dołączyć do Piraterny Motala.

Duńczyk po drugiej stronie Bałtyku związany był dotychczas z Indianerną Kumla, jednak kłopoty finansowe tego klubu spowodowały rozstanie z czołowymi zawodnikami.

Wcześniej oprócz Iversena z "Indianami" rozstali się kluczowi reprezentanci Szwecji - Fredrik Lindgren i Antonio Lindbaeck.

Pozostał natomiast Piotr Protasiewicz, do którego dołączył Adrian Miedziński oraz Duńczycy Bjarne Pedersen, Kenneth Bjerre i Nicolai Klindt, a także Czech Vaclav Milik.

- Mam przyjemność ogłosić, że w sezonie 2017 będę ścigał się dla Piraterny Motala. Nie mogę doczekać się nowego wyzwania - napisał Iversen w poście na Instagramie.

- Pragnę również podziękować Indianernie Kumli za siedem spędzonych lat. Życzę klubowi wszystkiego co najlepsze w przyszłości - dodał Skandynaw.

Kadrę Piraterny, oprócz Iversena, uzupełniają w tym momencie jego rodak Peter Kildemand, Amerykanin Greg Hancock, Rosjanin Emil Sajfutdinow, Damian Baliński oraz Daniel Henderson i Daniel Davidsson.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!