betclic

Iwan o Górniku: Gorzej już być nie może

Ostatnia aktualizacja: 25/02/16 15:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Andrzej Iwan przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że Górnik Zabrze musi zacząć wygrywać, jeśli chce utrzymać się w Ekstraklasie.

W najbliższej ligowej kolejce KSG zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. "Wojskowi" zajmują aktualnie 12. miejsce w tabeli i mają cztery punkty przewagi nad zabrzańskim zespołem, który znajduje się na ostatniej pozycji.

- Przed meczem we Wrocławiu jedyna optymistyczna rzecz, która przychodzi mi do głowy to, że gorzej już być nie może. Tak słabego meczu Górnika ja nie widziałem. Ale nie kopie się leżącego, chłopaki są już wystarczająco zdołowani po Wielkich Derbach Śląska - powiedział Andrzej Iwan, cytowany przez "gornikzabrze.pl".

- Wszyscy muszą zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. Zarówno kibice, którzy spisali się fantastycznie na derbach, działacze, trenerzy, a przede wszystkim zawodnicy. Oni muszą orać boisko... Pamiętajmy, że koszt naprawy murawy boiskowej jest dużo tańszy od budowy nowej drużyny. Teraz drużynie powinno się łatwiej grać we Wrocławiu, bo presja po derbach już trochę zeszła. Ale i tak nie będzie im łatwo. Teraz nieważna jest gra, tylko ważne są punkty - zaznaczył.

Wyjazdowy pojedynek Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław zostanie rozegrany 26 lutego o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela