betclic

Jacek Góralski: Chciałbym grać w każdym meczu

Ostatnia aktualizacja: 15/01/16 08:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jacek Góralski z Jagiellonii Białystok przyznał w ostatnim wywiadzie, że w najbliższej rundzie chciałby zdobyć pierwszego gola dla swojego klubu.

- Najważniejsze dla zawodnika jest zdrowie. Jeśli będę zdrowy to wiadomo, że chciałbym grać w każdym możliwym meczu, a jak to się uda, to chciałbym też zdobyć swoją pierwszą bramkę dla Jagiellonii - powiedział 23-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Przeszliśmy już badania. Teraz już pracujemy w terenie i czekamy na wyjazd na obóz. Jeszcze nie miałem okazji przygotowywać się z zespołem do rundy, bo gdy przyszedłem do klubu, to Jagiellonia już grała, także ciężko jest mi powiedzieć, czego się spodziewam - dodał.

- W I lidze też wyglądało tu zupełnie inaczej. Sezon kończyliśmy 30 listopada i mieliśmy półtora miesiąca przerwy. Do treningów wracaliśmy 15 stycznia, a pierwszy mecz mieliśmy dopiero w marcu więc przerwa naprawdę była bardzo długa - kontynuował.

- Osobiście wolę grać z jak najlepszymi przeciwnikami. Legia nie jest wcale taka straszna. 14 lutego pojedziemy do Warszawy pewni swoich umiejętności i po to, żeby wrócić stamtąd z kompletem punktów. Legia to jednak nie jedyny wyjazd z tych teoretycznie trudniejszych. Pojedziemy przecież jeszcze do Poznania i do Gliwic. Nie możemy się doczekać wznowienia rozgrywek - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!