betclic

Jacek Zieliński: Musimy być przygotowani na ostrą walkę

Ostatnia aktualizacja: 03/12/16 15:33, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Jeśli chodzi o dorobek punktowy Górnikowi nie idzie, ale zagrał już w tym sezonie kilka dobrych meczów i to z mocnymi przeciwnikami. Każdy wpada w dołek, kwestia tego, jak szybko się z niego wychodzi – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Górnikiem Łęczna szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński. 

- Jeśli chodzi o sytuację kadrową, Piotr Malarczyk jest już po zabiegu. Jest teraz w fazie rehabilitacji i będzie gotowy do gry na wiosnę. Tomas Vestenicky nadal trenuje jeszcze indywidualnie. Przemek Pyrdek, który zerwał na treningu więzadła krzyżowe, czeka na wyznaczenie terminu zabiegu. Damian Dąbrowski ma problemy zdrowotne, zobaczymy, czy będzie mógł zagrać z Górnikiem. Dodatkowo Marcin Budziński będzie w niedzielę pauzował za kartki. Pozostali są gotowi do gry – stwierdził Jacek Zieliński, cytowany przez "cracovia.pl".

Skupiamy się na sobie, a nie na tym, co się dzieje w drużynie rywala. Opieramy się na tym, jak dotychczas Górnik wyglądał, a zobaczymy, jaki skład wyjdzie w meczu z nami. Musimy być przygotowani na ostrą walkę, tym bardziej że zapowiadają minusową temperaturę w niedzielę – zaznaczył.

Jeśli chodzi o dorobek punktowy Górnikowi nie idzie, ale zagrał już w tym sezonie kilka dobrych meczów i to z mocnymi przeciwnikami. Każdy wpada w dołek, kwestia tego, jak szybko się z niego wychodzi. Będzie to pojedynek drużyn, które chcą jeszcze coś ugrać w tym roku – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
maresz11
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 59
Oceny: +334
Kibicuje:
Chelsea Londyn PSG Cracovia
03.12.2016 / 15:40:44
Mam nadzieje ze Cracovia nie straci na jakosci z powodu braku tak waznych pilkarzy jak Budzinski

Tabela