betclic

Jacek Zieliński: Piłka nożna jest przewrotna

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 21:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński, po zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin 1:0 w grupie mistrzowskiej nie krył satysfakcji z udanego rewanżu "Pasów" na "Miedziowych" za dwie porażki w rundzie zasadniczej zmagań w Ekstraklasie. 

Dzięki tej wygranej pięciokrotni mistrzowie Polski awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem ekipy z Małopolski będzie w Warszawie miejscowa Legia. 

- Długo czekaliśmy na to zwycięstwo, więc z tego powodu jest też duża radość. Można powiedzieć, że do trzech razy sztuka, ponieważ trafiliśmy Zagłębie w trzecim meczu - podkreślił Zieliński, cytowany przez oficjalną stronę Cracovii. 

- Teraz, gdy za wygrane są już trzy punkty, każde zwycięstwo jest na wagę złota. Zdawaliśmy sobie sprawę z mocnych stron Zagłębia, staraliśmy się je zneutralizować. Śmiem twierdzić, że 26 lutego graliśmy lepiej w piłkę, ale to w tym meczu udało nam się zdobyć trzy punkty, więc piłka nożna jest przewrotna - przyznał opiekun "Pasów". 

- Co do rzutu karnego, ciężko mi się wypowiadać, muszę zobaczyć materiał video z tej sytuacji. W piłce liczy się to, co wpadnie do bramki, a nie statystki. Do tej pory mieliśmy lepsze statystyki, ale przegrywaliśmy - podsumował Zieliński. 

(za cracovia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela