betclic

Jacek Zieliński: Potrzebny nam jest spokojny tydzień pracy

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 19:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Potrzebny nam jest spokojny tydzień pracy na swoim boisku. Treningi będą prowadzone raz dzienne, ale będą dość intensywne. Popracujemy nad tym, co w ostatnim czasie trudno było zrealizować - powiedział Jacek Zieliński w rozmowie z telewizją klubową Cracovii. 

W nadchodzący weekend piłkarze LOTTO Ekstraklasy będą mieli przerwę z uwagi na rozgrywanie w tym czasie meczów reprezentacji narodowych. Zawodnicy "Pasów" przez najbliższy tydzień będą trenowali na własnych boiskach. 

- Teraz będziemy trenować na własnych obiektach, będzie czas żeby spokojnie popracować nad tym, co szwankuje. Porozmawiam też na spokojnie z zawodnikami. Co prawda czterech wyjeżdża na reprezentacje, ale kilku z nich będzie miało czas na podleczenie urazów. Potrzebny nam jest spokojny tydzień pracy na swoim boisku w ciszy. Treningi będą prowadzone raz dzienne, ale będą dość intensywne. Popracujemy nad tym, co w ostatnim czasie trudno było zrealizować - wyjawił Zieliński. 

Krakowski klub plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. W 16. kolejce zespół Jacka Zielińskiego zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!