betclic

Jacek Zieliński: W Skopje czeka nas ciężki bój

Ostatnia aktualizacja: 28/06/16 19:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jesteśmy sprężeni i przygotowani na to, że czeka nas w czwartek w Skopje ciężki bój. Jeśli chodzi o doświadczenie pucharowe, Shkendija bije nas zdecydowanie, ponieważ mają już przetarcie - mówił na wtorkowej konferencji prasowej szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński.

Pasy rozpoczynają pierwszy w historii klubu start w Lidze Europy od wyjazdowego spotkania w Macedonii. Opiekun krakowian zapewnia, że jego sztab bacznie obserwował wicemistrzów tego kraju.
- Mamy rozeznanie w sprawie przeciwnika. Shkendija to dobry zespół, który trzeba doceniać. Potrafi grać w piłkę i ma paru niezłych zawodników. Gra futbol żywiołowy, bardzo ofensywny, ma zawodników dobrze wyszkolonych technicznie - zauważył.

- Gdybym powiedział, że jesteśmy na sto procent przygotowani na ten mecz, to bym skłamał i powiedział bzdurę. Chłopcy dostali rozpiskę i indywidualnie pracowali, wystartowaliśmy z wyższego pułapu niż rok temu o tej samej porze. Jeśli chodzi jednak o gry kontrolne i aspekty typowo piłkarskie trochę nam jeszcze brakuje - przyznał były opiekun m.in. poznańskiego Lecha.

W czwartkowym starciu nie zagra kontuzjowany Pawła Jaroszyńskiego i Bartosz Kapustka, który przebywa z reprezentacją na Euro 2016.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 339 dni
Ilość komentarzy: 2717
Oceny: +15520
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
28.06.2016 / 20:14:53
Dacie rade PASY!