betclic

Jacek Zieliński: W Zakopanem chcemy zgrać drużynę

Ostatnia aktualizacja: 04/10/16 16:29, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

We wtorek piłkarze Cracovii wyjechali na czterodniowe zgrupowanie do Zakopanego. Szkoleniowiec Pasów, Jacek Zieliński zapewnił w rozmowie z oficjalną stroną krakowian, iż wyjazd ten ma również charakter integracyjny.

- Do drużyny doszło kilku nowych zawodników i dobrze, żeby pobyli ze sobą razem, poznali się. Przede wszystkim chcemy jednak spokojnie potrenować. Mamy małe załamanie pogody i to nie ułatwia sprawy w Krakowie. Wyjazd dobrze nam zrobi - stwierdził.

Zieliński na ten krótki obóz zabiera 23 zawodników, którzy są obecnie gotowi do treningu. - Nie ma sześciu kadrowiczów, którzy wyjechali na zgrupowania swoich reprezentacji. Ponadto zabraknie Antona Karachakanova, który obecnie nie jest w rytmie treningowym na pełnych obciążeniach - dodał opiekun Pasów.

- Chcemy tylko spokojnie potrenować, sprawdzić pewne niuanse ustawienia w piątkowym sparingu. Cztery dni to też nie jest czas na takie rzeczy - bardziej skupiamy się nad zgraniem drużyny, sprawami taktycznymi niż samą motoryką, która wygląda dobrze - podsumował swoją wypowiedź trener.

W kolejnym starciu Cracovia zmierzy się z Wisłą Płock.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7208
Oceny: +20402
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
06.10.2016 / 06:46:34
No zawsze coś można nowego na spokojnie przetrenować.

Tabela