betclic

Jackson Martinez: Możemy powalczyć o mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 27/07/15 10:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Nowy napastnik Atletico Madryt, Jackson Martinez, przyznał jego nowy klub jest w stanie walczyć o końcowe zwycięstwo w Primera Division. 

Kolumbijski napastnik w niedzielny wieczór został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik ekipy z Estadio Vicente Calderon. Na prezentację, która odbyła się tradycyjnie na stadionie, przyszło około 10 tysięcy fanów. 

Przed wejściem na boisko piłkarz skierował kilka słów do mediów zgromadzonych w strefie prasowej - Czuję, że jestem w zespole głodnym sukcesu, który dodatkowo stawia bardzo wysokie wymagania. Myślę, że budujemy wielką drużynę – powiedział Jackson Martinez, cytowany przez hiszpańską gazetę "AS". 

- Atletico z pewnością może powalczyć o tytuł, nasz skład jest bardzo mocny. Trzeba jednak przyznać, że Messi i Cristiano to dwaj gracze, którzy w lidze hiszpańskiej robią różnicę - kontynuował. 

Kolumbijczyk odniósł się również do kwoty odstępnego jaką Atletico Madryt przelało na konto FC Porto - Jedyna presja jaką czuję, to taka, żeby dawać z siebie sto procent podczas każdego treningu i meczu. Moja cena nie wywołuje u mnie żadnej tremy. Za kontrakt odpłacę klubowi swoją grą - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela