betclic

Jagiełło: Priorytetem było dla mnie pozostanie w Zagłębiu

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 15:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Filip Jagiełło w środę przedłużył swoją umowę z Zagłębiem Lubin. Jak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie 18-letni pomocnik prolongata kontaktu z Miedziowymi była dla niego priorytetem. 

- To przemyślana decyzja, dokonałem najlepszego wyboru dla mojego rozwoju. Priorytetem było dla mnie pozostanie w Zagłębiu. Oczywiście potrzebuję regularnych występów, by się rozwijać. Klub przedstawił mi najlepsze warunki, Zagłębie postawiło na mnie, ja postawiłem na Zagłębie i jestem szczęśliwy – powiedział młody pomocnik, cytowany przez "zaglebie.com".

- Zgłosiły się pewne kluby, ale nie satysfakcjonowały mnie te oferty. Jestem młodym zawodnikiem, a w Lubinie zawodnicy mają doskonałe możliwości, by się rozwijać. Chcę też udowodnić, że Filip Jagiełło to zawodnik na miarę oczekiwań w Zagłębiu – kontynuował.

- Zostaję w Zagłębiu, by walczyć o skład. Niedawno zagrałem w meczu pucharowym z Lechem Poznań i myślę, że nie zawiodłem. Uważam, że wysłałem trenerowi sygnał, iż może na mnie liczyć i brać pod uwagę przy powołaniach na ligowe mecze. Mam nadzieję, że będę dostawał kolejne szanse – zaznaczył.

- Robię swoje, na każdym treningu staram się udowodnić szkoleniowcom, że mogą na mnie liczyć. Ostatnio lepiej to wygląda, walczę o kolejne minuty w ekstraklasie. Małymi kroczkami toruję sobie drogę do składu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela