betclic

Jagiellonia donosi do UEFA

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 08:43, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

Piłkarze i sztab szkoleniowy Jagiellonii Białystok nie mieli spokojnej wyprawy na Cypr, gdzie w Lidze Europy mierzyli się z Omonią. 

Miejscowi obrzucali drużynę kamieniami, hałasowali, do tego "popisali się" wywieszonym na stadionie wielkim transparentem "Nasi dziadkowie gonili was aż do Berlina".

Już w piątek Jagiellonia wydała oświadczenie o treści:

W związku z wieloma zapytaniami odnośnie stanowiska klubu wobec zdarzeń, jakie miały miejsce podczas rewanżowego spotkania z Omonią w Nikozji pragniemy poinformować, iż klub przygotowuje stosowne materiały w celu dołączenia ich do oficjalnej skargi wobec postawy zarówno kibiców jak i przedstawicieli drużyny z Nikozji. Gromadzimy i uzupełniamy materiał dowodowy dotyczący całego naszego pobytu na Cyprze. Oficjalne stanowisko wobec wtorkowych zajść klub wystosował już wcześniej. Obecnie skarga jest uzupełniana o stosowne nagrania oraz fotografie również z czwartkowych zdarzeń. Zdarzeń dotyczących kibiców oraz drużyny, a także pracowników Jagiellonii Białystok. O wszystkim będziemy informować na bieżąco. Prosimy o cierpliwość. 

Jagiellonia przegrała na Cyprze 0:1 i w Lidze Europy już w tym sezonie nie zagra.
Źródło: Jagiellonia Białystok/własne
Dodaj komentarz
Junior
WlodkIsnK
Zarejestrowany od: 838 dni
Ilość komentarzy: 42
Oceny: +111
Kibicuje:
Juventus Turyn Polska
25.07.2015 / 12:12:02
Raczej zaden walkower nie bd miec tutaj miejsca. Ale zamkniety stadion, zakaz wyjazdow kibicowskich, , ogromna kara pieniezna i najlepiej soczysty polski wpierdol. Noz sie w kieszeni otwiera gdy widize sie komunistyczne psy. tfu!
Senior
dżonremboł
Zarejestrowany od: 751 dni
Ilość komentarzy: 601
Oceny: +4262
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
25.07.2015 / 11:45:38
Proponuję walkower dla Jagi i niech się komuchy zastanowią następnym razem. Samo hałasowanie pod hotelem Jagi to łamanie zasad fair play. Skoro można komuś zabrać awans za 4 minutowy występ nieuprawnionego zawodnika to tym bardziej można za takie hamstwo. Jago walcz o swoje!