Jagiellonia pokonała wicemistrza Słowenii

Ostatnia aktualizacja: 26/06/16 21:23, Komentarzy: 2

0
2

NK Maribor przegrał z Jagiellonią Białystok 2:3 (0:2) w niedzielnym sparingu rozegranym w słoweńskim Beltinci.

Bramki dla zespołu z Podlasia zdobyli przed przerwą Maciej Górski i Przemysław Mystkowski, a po zmianie stron na listę strzelców wpisał się również Fedor Cernych.

Wicemistrzowie Słowenii odpowiedzieli samobójczym trafieniem Piotra Tomasika oraz tuż przed końcem zawodów Gregora Bajde.

Zespół ze stolicy Podlasia w środę rozegra kolejny sparing. Tym razem jego przeciwnikiem będzie mistrz Macedonii - Vardar Skopje.

* * * * * *
NK Maribor - Jagiellonia Białystok 2:3 (0:2)
Bramki: Tomasik 66-samobójcza, Bajde 89 - Górski 22, Mystkowski 29, Cernych 57.

Maribor: Cotman (46 Obradović), Pusaver (46 Hodzić), Sme (61 Pihler), Suler (77 Uskoković), Viler (46 Janza), Vrhovec (46 Rahmanović, 77 Omoregie), Mertelj, Hotić (46 Ahmedi), Vrsić (46 Bohar), Sallalich (46 Bajde), Novaković (46 Tavares).

Jagiellonia (I połowa): Drągowski - Olszewski, Runje, Guti, Straus - Romanczuk, Góralski - Frankowski, Vassiljev, Mystkowski - Górski.

Jagiellonia (II połowa): Kelemen - Burliga, Asatiani, Wasiluk, Tomasik - Grzyb, Łupiński, Szymonowicz - Mackiewicz, Falon - Cernych.