betclic

Jagiellonia wyjedzie na obóz do Słowenii

Ostatnia aktualizacja: 02/06/16 19:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Oficjalna strona Jagiellonii Białystok podała plan przygotowań podopiecznych Michała Probierza do nowego sezonu. Najważniejszy elementem będzie zaplanowany na przełom czerwca i lipca obóz na Słowenii.

Żółto-Czerwoni spotkają się w Białymstoku 9. czerwca i przygotowania rozpoczną od badań lekarskich. W stolicy Podlasia trenować będą do 22 czerwca. Dzień później udadzą się na obóz.

Do wyjazdu białostoczanie rozegrają 3 gry kontrolne, dwie z nich odbędą się w Siemiatyczach. 15 czerwca zmierzą się z miejscową Cresovią, a trzy dni później z Górnikiem Łęczna. Plany sztabu szkoleniowego przewidują rozegranie sparingu również dzień przed wylotem. Na razie trwają rozmowy z potencjalnymi rywalami.

23 czerwca podopieczni Michała Probierza wraz ze sztabem szkoleniowym zameldują się w Słowenii, gdzie będą przebywać przez 2 tygodnie. W tym czasie prócz treningów trener sprawdzi swoją drużynę w 4 grach kontrolnych zaplanowanych na 25 i 29 czerwca, a także na 2 i 6 lipca. Nazajutrz po ostatnim sparingu białostoczanie udadzą się w drogę powrotną.

Po powrocie do Polski sztab Żółto-Czerwonych przyjrzy się jeszcze swojej drużynie w meczu kontrolnym z Dynamem Brześć, który odbędzie się w Sokółce. 

Poniżej plan przygotowań:

9 czerwca – powrót do zajęć. Badania lekarskie

15 czerwca – sparing z Cresovią Siemiatycze. Siemiatycze, godz. 17:00

18 czerwca – sparing z Górnikiem Łęczna. Siemiatycze, godz. 12:00

22 czerwca – sparing

23 czerwca – wyjazd na obóz. Słowenia

25 czerwca – sparing

29 czerwca – sparing

2 lipca – sparing

6 lipca – sparing

7 lipca – powrót ze zgrupowania

9 lipca - sparing z Dynamem Brześć. Sokółka, godzina nie została jeszcze ustalona

16-17 lipca - początek sezonu 2016/2017
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela