betclic

Jakub Słowik: Nie mamy podciętych skrzydeł

Ostatnia aktualizacja: 01/03/16 16:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex/Shutterstock

- W żadnym wypadku strata punktów z Termalicą nie wpłynęła na nas negatywnie. Nie podcięło nam to skrzydeł, ale pozostawiło sporo złości - przyznał w swoim ostatnim wywiadzie bramkarz Pogoni Szczecin, Jakub Słowik.

- Były lepsze i gorsze momenty. Sentyment oczywiście mam, bo spędziłem tam kawał czasu, ale teraz jestem w Pogoni. Każdy mecz tutaj dodaje pewności siebie. Z tego się bardzo cieszę, a jeśli wygramy spotkanie z Jagiellonią, to będę naprawdę bardzo szczęśliwy - stwierdził golkiper Portowców, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- W żadnym wypadku strata punktów z Termalicą nie wpłynęła na nas negatywnie. Nie podcięło nam to skrzydeł, ale pozostawiło sporo złości. To jednak może nam bardziej pomóc. Zrobimy wszystko, żeby w Białymstoku odegrać się - kontynuował. 

- Między Szczecinem a Białymstokiem jest duża odległość, podróż autokarem sama w sobie jest męcząca. W Białymstoku póki co nie ma jeszcze lotniska i czeka nas też dodatkowo trzygodzinna podróż autokarem ze stolicy na Podlasie - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela