betclic

Jakub Wawrzyniak: Legia odniosła zasłużone zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 13:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Mieliśmy swój plan na to spotkanie, ale nie udało nam się go zrealizować. Mieliśmy co prawda swoje sytuacje, ale były one przy stanie 0:3, kiedy było już w zasadzie po meczu. Dostaliśmy kubeł zimnej wody – powiedział po porażce z Legią Warszawa (0:3) obrońca Lechii Gdańsk, Jakub Wawrzyniak.

Biało-Zieloni po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Nad trzecim Zagłębiem Lubin mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

– Legia zdominowała nas w tym spotkaniu i odniosła zasłużone zwycięstwo. My byliśmy słabo dysponowani, a Legia doskonale. Rywal świetnie czuł się w posiadaniu piłki i od początku meczu był bardzo agresywny. Jesteśmy zawiedzeni swoją postawą w tym meczu – stwierdził Jakub Wawrzyniak, cytowany przez "legia.com".

– Teraz możemy gdybać, co by się wydarzyło, gdyby Vanja nie popełnił błędu na początku drugiej połowy, ale absolutnie nie możemy go za to winić. Nasz bramkarz zagrał kapitalne spotkanie i w wielu sytuacjach uratował nas przed utratą gola – zaznaczył.

– Mieliśmy swój plan na to spotkanie, ale nie udało nam się go zrealizować. Mieliśmy co prawda swoje sytuacje, ale były one przy stanie 0:3, kiedy było już w zasadzie po meczu. Dostaliśmy kubeł zimnej wody, ale walczymy dalej – dodał reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21344
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.10.2016 / 16:59:17
Tak to była zasłużona porażka. Legia dominowała w pierwszej i w drugiej połowie.