betclic

Jan Bednarek: Z Anglią będzie bitwa!

Ostatnia aktualizacja: 02/12/16 09:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Na takim turnieju jak Euro nie ma słabych drużyn i trzeba być w każdym spotkaniu przygotowanym na 100%. Dobrze, że mamy różnorodnych przeciwników - powiedział Jan Bednarek, cytowany przez oficjalną stronę Lecha Poznań.

Reprezentacja Polski U-21 poznała grupowych rywali, z którymi zmierzy się na przyszłorocznych młodzieżowych mistrzostwach Europy. Rywalami drużyny Marcina Dorny będą Anglia, Słowacja oraz Szwecja.

Jan Bednarek, który jest piłkarzem Lecha Poznań i młodzieżowym reprezentantem Polski ocenił, że na Euro nie ma słabych drużyn i w każdym meczu trzeba być przygotowanym.

- Na takim turnieju jak Euro nie ma słabych drużyn i trzeba być w każdym spotkaniu przygotowanym na 100%. Dobrze, że mamy różnorodnych przeciwników. Będzie wyspiarski futbol, skandynawski i podobny do naszego. Mamy mocną drużynę i mocno wierzę w to, że wyjdziemy z grupy. Nie miałem faworytów w losowaniu, chociaż cieszę się, że zagramy z Anglikami. To będzie prawdziwa bitwa
- stwierdził Jan Bednarek.

Mistrzostwa Europy U-21 zostaną rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2017 roku w sześciu polskich miastach (Gdynia, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Kraków, Tychy).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela