betclic

Jan Urban: Chcemy się zrehabilitować

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 19:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jan Urban przed meczem z Jagiellonią Białystok zapowiedział, że jego podopieczni w najbliższym spotkaniu będą chcieli zmazać plamę po niedawnej porażce z Podbeskidziem. 

- Z reguły po takiej porażce chce się zagrać kolejny mecz jak najszybciej, żeby się zrehabilitować. Wszyscy chcemy to zrobić - stwierdził trener Lecha Poznań.

Jan Urban następnie odniósł się do zawstydzającej porażki w ostatniej ligowej kolejce. - Była za wysoka. Takie mecze nie powinien się przydarzyć mistrzowi Polski. Ten mecz nam nie wyszedł i złożyło się na to wiele czynników. Zrobiliśmy zmiany w składzie, kontuzja Nickiego Bille. Ten mecz jednak nie powinien się przytrafić i tyle - ocenił.

- Na pewno nie możemy z Jagiellonią grać nonszalancko w obronie, bo to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy zespół grający z kontrataku. Potrafią tak grać i nawet u siebie grają w ten sposób. Raz im wychodzi lepiej, raz gorzej, ale robią to dobrze. Trener Probierz pracuje nad tym stylem gry i jego zespół bardzo dobre gra z kontrataku - podkreślił.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela