betclic

Jan Urban: Mieliśmy na skrzydłach dużo problemów

Ostatnia aktualizacja: 27/05/16 11:20, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Mieliśmy na skrzydłach dużo problemów. Wiedzieliśmy, że mamy tam mało zawodników. Więcej oczekiwałem od Sisiego. Miał problemy zdrowotne, ale nie pokazał nic – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban.

Kolejorz w sezonie 2015/2016 w ostatecznym rozrachunku zajął odległe siódme miejsce w grupie mistrzowskiej. Po 37. seriach gier ma on na swoim koncie zaledwie dwadzieścia siedem punktów, a więc o sześć więcej niż ósmy Ruch Chorzów.

– Moim zdaniem dobry skrzydłowy powinien zdobyć około dziesięciu bramek. Pamiętam jak rozmawiałem o tym z Szymonem Pawłowskim. Mówiłem mu, że gra w mocnej drużynie, jest bardzo dobry technicznie, stwarza sobie sytuacje i musi zdobyć około dziesięciu bramek
– powiedział 54-latek, cytowany przez "lech.poznan.pl".

– Szymek był blisko tego wyniku. Brakowało mu kilka bramek. Mieliśmy jednak na skrzydłach dużo problemów. Wiedzieliśmy, że mamy tam mało zawodników. Więcej oczekiwałem od Sisiego. Miał problemy zdrowotne, ale nie pokazał nic – zaznaczył były opiekun warszawskiej Legii.

– To nie było przypadkowe nazwisko. Gdybym jednak wiedział, że tak będzie to nie oddałbym Darka Formelli na wypożyczenie. Mieliśmy problem, bo w pewnym momencie wypadł nam jeszcze Szymek Pawłowski. Byliśmy ograniczeni, bo na bokach pomocy grali Maciej Gajos i Darko Jevtić – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 364 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +16225
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
27.05.2016 / 11:26:52
Szkoda Lecha, świetni wychowankowie, potencjał, kibice, stadion, ale od kilku sezonów nic nie grają..

Tabela