betclic

Jan Urban: Młodzież wykorzystała swoją szansę

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 10:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Chcieliśmy zakończyć ten nieudany sezon zwycięstwem i bramkami. To nam się udało. Ciesze się przede wszystkim z tego, że młodzież wykorzystała swoją szansę – przyznał na konferencji prasowej po meczu z Ruchem Chorzów (3:0) trener Lecha Poznań, Jan Urban.

Ustępujący mistrz Polski w sezonie 2015/2016 rozczarował swoją postawą niemal wszystkich. W ostatecznym rozrachunku Kolejorz zajął siódme miejsce. Po 37. seriach gier ma on na swoim koncie zaledwie dwadzieścia siedem punktów.

– Chcieliśmy zakończyć ten nieudany sezon zwycięstwem i bramkami. To nam się udało. Ciesze się przede wszystkim z tego, że młodzież wykorzystała swoją szansę i zachowała się bardzo dobrze. Oczywiście nie był to mecz o dużym stresie, ale zaprezentowali się naprawdę z jak najlepszej strony – stwierdził 54-latek, cytowany przez "lech.poznan.pl".

– Chcę podziękować Krzyśkowi Kotorowskiemu, Marcinowi Kamińskiemu i innym zawodnikom, którzy odchodzą, bo zrobili wiele dobrego dla Lecha. Powoli zamykamy ten sezon i myślimy o przyszłości – zaznaczył.

– Kotor sam poprosił o to, żeby wejść pod koniec spotkania i pożegnać się z poznańską publicznością – dodał były szkoleniowiec Legii Warszawa.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela